Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
-
Adams Arms
(4)
-
Aero Precision
(12)
-
AKSA Arms
(9)
-
ALFA Steel
(12)
-
Anderson Manufacturing
(1)
-
Antreg
(6)
-
Arex
(26)
-
Armsan
(7)
-
Aselkon
(2)
-
ATA Arms
(6)
-
BCM Inc.
(4)
-
Benelli
(5)
-
Beretta
(33)
-
Bergara
(5)
-
Breda
(12)
-
Browning
(2)
-
BUL
(9)
-
Bushmaster
(1)
-
Celik Arms
(3)
-
Ceska Zbrojovka
(99)
-
Chiappa
(4)
-
Citadel Firearms
(1)
-
CMMG
(2)
-
Daniel Defense
(33)
-
Davide Pedersoli
(16)
-
Daystate
(1)
-
Derya
(1)
-
Diamondback Firearms
(10)
-
EMTAN
(13)
-
FABARM
(11)
-
Fabryka Broni "Łucznik" Radom Sp. z o.o.
(11)
-
Faxon Firearms
(6)
-
FN Herstal
(3)
-
Franchi
(5)
-
Francolin
(4)
-
Glock
(60)
-
Grand Power
(3)
-
GSG
(12)
-
Haenel
(1)
-
Hammerli
(4)
-
Heckler&Koch
(20)
-
HoG
(3)
-
HS Produkt
(7)
-
Huglu
(5)
-
Istanbul Silah
(1)
-
IWI
(20)
-
Jianshe Industries Corporation
(1)
-
Kalasznikow Group
(4)
-
Kel Tec
(20)
-
Kimber
(13)
-
KMR
(3)
-
Kral Arms
(18)
-
Krieghoff
(1)
-
Kriss
(3)
-
Live Free Armory
(21)
-
LMT
(2)
-
Lone Wolf Arms
(1)
-
LSA Lead Star Arms
(3)
-
Lucansky Arms
(3)
-
Mertsav Defence Systems
(1)
-
Mossberg
(31)
-
Nord Arms
(6)
-
Norinco
(1)
-
Panzer Arms
(8)
-
POF USA
(14)
-
Primery Weapon Systems
(1)
-
PSA Palmetto State Armory
(10)
-
PWS
(5)
-
Radian Weapons
(3)
-
Ranger Arms
(3)
-
Remington
(8)
-
Reximex
(4)
-
Rossi
(8)
-
Ruger Firearms
(75)
-
Savage
(13)
-
SigSauer
(62)
-
Smith & Wesson
(23)
-
Sons of Liberty
(2)
-
Southern Tactical
(4)
-
Springfield Armory
(40)
-
SPS
(15)
-
Staccato
(7)
-
Stag Arms
(4)
-
Stealth Arms
(4)
-
Steyr
(4)
-
SVRN
(29)
-
Tanfoglio
(12)
-
Taurus
(19)
-
Tikka
(9)
-
Tippmann Arms
(8)
-
Top Gun
(1)
-
TROY
(2)
-
UBERTI
(6)
-
Walther GmbH
(22)
-
WBP Rogów
(17)
-
Winchester
(7)
Kaliber
-
.22LR
(126)
-
9×19 (9mm Luger, 9mm Parabellum)
(370)
-
9×17 (9mm Browning, .380 Auto)
(1)
-
.32S&W
(2)
-
.38Special
(2)
-
.357Mag
(7)
-
.40S&W
(1)
-
.45ACP
(14)
-
5,45 × 39
(2)
-
.223Rem
(19)
-
5,56 × 45 Nato
(13)
-
5,56 × 45 NATO / .223 Remington
(105)
-
6.5 Creedmoore
(6)
-
7,62mm
(18)
-
.308Win
(44)
-
12/76
(94)
-
12/70
(7)
-
223 Wylde (.223rem i 5,56x45)
(47)
Rodzaj Spustu
Cena
-
od
do
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa już od 500zł
Pistolet Glock 19X Coyote kal. 9x19 (47197)
Pistolet Glock 19X Coyote kal. 9x19
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 19X Coyote MOS kal. 9x19 (18036)
-
Kaliber: 9x19
-
Długość: 189mm
-
Długość lufy: 102mm
-
Masa: 704g
-
Magazynek: 17nab.
-
Kolor: Coyote
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 21 Gen. 5 FS MOS kal. .45 ACP (50813)
-
Kaliber: .45 ACP
-
Długość: 205 mm
-
Lufa: 117 mm
-
Waga: 830 g (bez amunicji)
-
Pojemność magazynka: 13 szt.
-
Spust: Single Action, 28 N
-
System MOS: tak
-
Producent: Glock, Austria
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 22 Gen. 5 MOS kal. .40S&W (47822)
-
Kaliber: .40S&W
-
Masa pistoletu z pustym magazynkiem: 705g
-
Długość całkowita: 202mm
-
Szerokość szkieletu: 32mm
-
Szerokość zamka: 25,5mm
-
Wysokość (z podpiętym magazynkiem): 139mm
-
Długość lufy: 114mm
-
Pojemność magazynka: 17 sztuk
-
Ciężar spustu: 2,6kg
-
Typ spustu: Single Action
-
System zabezpieczenia: Safe Action
-
Kolor: Czarny
-
Kod produktu: 47822
-
Producent: Glock, Austria
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 26 Gen. 5 FS kal. 9x19 (47677)
Pistolet Glock 26 Gen.5 kal. 9x19
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 26 Gen. 5 FS MOS kal. 9x19 (47909)
Dane techniczne:
- kaliber: 9x19mm
- długość całkowita: 160mm
- lufa: 85mm
- waga: 660g
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 34 Gen. 5 MOS FS kal. 9x19 (47510)
Pistolet Glock 34 Gen5 MOS FS kal. 9x19 (47510)
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 43X A-CUT Aimpoint COA Combo kal. 9x19 (74394)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Glock |
| Model | 43X Gen5 A-CUT |
| Kaliber | 9x19 |
| Długość całkowita | 165mm |
| Wysokość | 128mm |
| Szerokość | 38mm |
| Masa | 465g |
| Długość lufy | 3.42" (87mm) |
| Mechanizm spustowy | SAO |
| Pojemność magazynka | 10 nabojów |
| Bezpiecznik nastawny | Brak |
| Rok premiery | 2025 |
| Montaż optyki | Aimpoint A-CUT™ |
| Materiał szkieletu | Polimer |
| System spustowy | Udoskonalony mechanizm z krótkim resetem |
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 43X Black MOS kal. 9x19 (50366)
Dane Techniczne Glock 43X MOS
| Cecha | Specyfikacja |
|---|---|
| Waga (bez magazynka) | 465 gram |
| Długość lufy | 87 mm |
| Wysokość (z magazynkiem) | 128 mm |
| Szerokość | 28 mm |
| Długość całkowita | 165 mm |
| Pojemność magazynka | 10 nabojów |
| System celowników | Standardowe celowniki Glock |
| Kaliber | 9mm Luger |
| System Modular Optic System (MOS) | Tak |
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 43X Black Rail kal. 9x19 (50194)
Pistolet Glock 43X Black Rail kal. 9x19 (50194)
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 44 kal. .22LR Gwint M9x0,75 (50507)
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 45 A-CUT Aimpoint COA Combo kal. 9x19 (75863)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Glock |
| Model | 45 Gen5 A-CUT |
| Kaliber | 9x19 |
| Długość całkowita | 189mm |
| Wysokość | 139mm |
| Szerokość | 34mm |
| Masa | 694g |
| Długość lufy | 4.02" (102mm) |
| Mechanizm spustowy | SAO |
| Pojemność magazynka | 17 nabojów |
| Bezpiecznik nastawny | Brak |
| Rok premiery | 2025 |
| Montaż optyki | Aimpoint A-CUT™ |
| Materiał szkieletu | Polimer |
| System spustowy | Udoskonalony mechanizm z krótkim resetem |
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 45 Gen. 5 MOS FS kal. 9x19 (47940)
Pistolet Glock 45 Gen. 5 MOS FS kal. 9x19 (47940)
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 45 Gen. 5 MOS FS Tactical z gwintem na lufie M13,5x1 kal. 9x19 (47861)
Pistolet Glock 45 Gen. 5 MOS FS z gwintem na lufie M13,5X1 kal. 9x19 (47861)
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 45 Gen. 6 OR kal. 9x19 (76230)
-
Kaliber: 9x19
-
Pojemność: 17
-
Długość lufy: 4.02"
-
Waga: 575g
-
System: Safe Action®
-
Optic Ready: tak (ORS)
-
Produkcja: Austria
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 45 Hunter Edition FS M13,5 kal. 9x19 (75952)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kaliber | 9x19 mm |
| System działania | Safe Action® |
| Magazynek | 17+2 (w zestawie 3 szt.) |
| Długość całkowita | 204 mm |
| Długość zamka | 174 mm |
| Długość lufy | 4,6" |
| Szerokość całkowita | 34 mm |
| Wysokość z magazynkiem | 148 mm |
| Masa z pustym magazynkiem | 725 g |
| Masa z załadowanym magazynkiem | ok. 940 g |
| Siła spustu | 26 N |
| Kolor | Olive Green |
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 47 A-CUT Aimpoint COA Combo kal. 9x19 (74393)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Glock |
| Model | 47 Gen5 A-CUT |
| Kaliber | 9x19 |
| Długość całkowita | 213mm |
| Wysokość | 139mm |
| Szerokość | 34mm |
| Masa | 694g |
| Długość lufy | 4.49" (114mm) |
| Mechanizm spustowy | SAO |
| Pojemność magazynka | 17 nabojów |
| Bezpiecznik nastawny | Brak |
| Rok premiery | 2025 |
| Montaż optyki | Aimpoint A-CUT™ |
| Materiał szkieletu | Polimer |
| System spustowy | Udoskonalony mechanizm z krótkim resetem |
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 47 MOS FS kal. 9x19 (47863)
- marka: Glock
- model: 47
- pojemność magazynka: 17
- wersja: MOS
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 47 MOS FS Tactical z gwintem na lufie M13,5x1 kal. 9x19 (74016)
Pistolet Glock 47 MOS FS Tactical z gwintem na lufie M13,5x1 kal. 9x19 (74016)
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 48 A-CUT Aimpoint COA Combo kal. 9x19 (76073)
-
Kaliber:9×19mm
-
Długość lufy:4"
-
Pojemność:10nab
-
Masa:588g
-
Optics Ready/Montaż: Aimpoint COA A‑CUT (w zestawie)
Zawartość zestawu
-
Pistolet Glock 48 A‑CUT
-
Dedykowany kolimator Aimpoint COA zamontowany fabrycznie
-
2× magazynek 10nab
-
Instrukcja obsługi i dokumentacja producenta
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 48 Black kal. 9x19 (50195)
Dane techniczne:
- Kaliber: 9x19mm
- System: Safe Action
- Długość lufy: 106mm
- Długość/Szerokość: 185mm/28mm
- Waga: 524g (bez magazynka)
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 48 MOS kal. 9x19 Black (74166)
-
Kaliber: 9mm Luger
-
Długość całkowita: 185mm
-
Wysokość: 128mm
-
Szerokość: 28mm
-
Długość lufy: 106mm
-
Pojemność magazynka: 10 nabojów
-
Masa z pustym magazynkiem: 588g
-
Masa załadowanego pistoletu: 712g
-
Opór spustu: 24N
-
System zabezpieczeń: Safe Action
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 48 Silver kal. 9x19 (47837)
Dane techniczne:
- Kaliber: 9x19mm
- System: Safe Action
- Długość lufy: 106mm (4.17")
- Długość/Szerokość: 185mm/28mm
- Waga: 524g (bez magazynka)
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Glock 49 Gen. 6 OR kal. 9x19 (76233)
-
Kaliber: 9x19
-
Pojemność: 15
-
Długość lufy: 4.49"
-
Waga: 590g
-
System: Safe Action®
-
Optic Ready: tak (ORS)
-
Produkcja: Austria
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock 49 MOS FS kal. 9x19 (65661)
-
Model: Glock 49 Gen5 MOS FS (65661)
-
Kaliber: 9x19
-
Długość lufy: 4.49"
-
Masa: 635g
-
Pojemność: 15 nab.
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet Glock P80 Edycja Limitowana kal. 9x19mm (50434)
Pistolet Glock P80 Edycja Limitowana kal. 9X19mm (50434)
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Grand Power K22 TS6" SA/DA kal. .22LR
Dane techniczne:
- Kaliber: .22LR
- Długość lufy: 6” (152mm)
- Długość całkowita: 237,5 mm
- Wysokość: 144 mm
- Szerokość: 36 mm
- Waga: 712g
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet GSG 1911 Black&White kal. .22LR (411.00.60)
Pistolet GSG 1911 Black&White kal. .22LR 10strz.
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Pistolet GSG 1911 OD-Green kal. .22LR (411.00.24)
Pistolet GSG 1911 OD Green kal. 22LR (411.00.24)
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet GSG 1911 Stainless kal. 22LR (411.00.47)
Pistolet GSG 1911 Stainless kal. 22LR
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet GSG FireFly Rose Gold kal. .22LR (400.11.51)
-
Model: GSG FireFly Rosé Gold Cerakote
-
Kaliber: .22 LR HV
-
Długość lufy: 4"
-
Pojemność: 10+1
-
Waga: ≈700g
-
Mechanizm: SA/DA
-
Dodatki: szyna Picatinny, regulowane przyrządy celownicze
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet GSG FireFly SD Black kal. .22LR (400.11.53)
Pistolet GSG FireFly SD (Black) kal. .22LR
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet GSG FireFly SD OD Green kal. .22LR (400.11.71)
Pistolet GSG FireFly SD (Green) kal. .22LR
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet GSG FireFly SD Pink kal. .22LR (400.11.56)
Pistolet GSG FireFly SD (Pink) kal. .22LR
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet GSG FireFly SD US Tan kal. .22LR (400.11.70)
Pistolet GSG FireFly SD (Tan) kal. .22LR
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet H&K P30 SK V3 kal. 9x19mm kol. czarny (239282)
Pistolet H&K P30 SK V3 kal. 9x19mm kol. czarny (239282)
Dostępność: brak na magazynie
Zaloguj się
Producenci