Pistolet GSG 1911 OD-Green kal. .22LR (411.00.24)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet GSG 1911 OD Green kal. 22LR (411.00.24)
Pistolet samopowtarzalny bocznego zapłonu niemieckiej marki GSG. Wzorowany na rodzinie pistoletów M1911. Zasilany z 10-nabojowego metalowego magazynka amunicją .22 LR. Wyposażony w przyrządy mechaniczne w układzie trzech punktów. W zestawie znajdują się muszki różnej wysokości. Szczerbina regulowana w poziomie. Obustronny powiększony bezpiecznik nastawny, bezpiecznik chwytowy i bezpiecznik magazynkowy. Konstrukcja znana z wysokiej niezawodności. Doskonałe rozwiązanie do rekreacji i nauki strzelania. Lufa z gwintem na końcu. Kolor OD Green.
Specyfikacja techniczna:
| Masa: | 975g |
|---|---|
| Kaliber: | .22lr |
| Szkielet: | Stalowy |
| Okładziny: | Polimerowe |
| Spust: | DAO |
| Bezpieczniki: | Bezpiecznik chwytowy i manualny zewn. |
| Przyrządy celownicze: | 3-Dot |
| Pojemność magazynka: | 10 |
| Magazynki w zest. | 1 |
| Długość lufy: | 127mm |
Dane techniczne
| Długość Lufy | 127 mm / 5" |
| Kaliber | .22LR |
| Bezpiecznik Manualny | Tak |
| Rodzaj Spustu | DAO |
| Magazynek | 1 szt. |
Zaloguj się
Producenci