Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
-
Adams Arms
(4)
-
Aero Precision
(12)
-
AKSA Arms
(9)
-
ALFA Steel
(12)
-
Anderson Manufacturing
(1)
-
Antreg
(6)
-
Arex
(26)
-
Armsan
(7)
-
Aselkon
(3)
-
ATA Arms
(6)
-
BCM Inc.
(4)
-
Bear Creek
(3)
-
Benelli
(5)
-
Beretta
(33)
-
Bergara
(5)
-
Breda
(12)
-
Browning
(2)
-
BUL
(9)
-
Bushmaster
(1)
-
Celik Arms
(3)
-
Ceska Zbrojovka
(100)
-
Chiappa
(4)
-
Citadel Firearms
(1)
-
CMMG
(2)
-
Daniel Defense
(33)
-
Davide Pedersoli
(16)
-
Daystate
(1)
-
Derya
(1)
-
Diamondback Firearms
(10)
-
EMTAN
(13)
-
FABARM
(11)
-
Fabryka Broni "Łucznik" Radom Sp. z o.o.
(11)
-
Faxon Firearms
(6)
-
FN Herstal
(3)
-
Franchi
(5)
-
Francolin
(4)
-
Glock
(60)
-
Grand Power
(3)
-
GSG
(12)
-
Haenel
(1)
-
Hammerli
(4)
-
Heckler&Koch
(20)
-
HoG
(3)
-
HS Produkt
(7)
-
Huglu
(9)
-
Istanbul Silah
(1)
-
IWI
(20)
-
Jianshe Industries Corporation
(1)
-
Kalasznikow Group
(4)
-
Kel Tec
(20)
-
Kimber
(13)
-
KMR
(5)
-
Kral Arms
(18)
-
Krieghoff
(1)
-
Kriss
(3)
-
Live Free Armory
(21)
-
LMT
(2)
-
Lone Wolf Arms
(1)
-
LSA Lead Star Arms
(3)
-
Lucansky Arms
(3)
-
Mertsav Defence Systems
(1)
-
Mossberg
(31)
-
Nord Arms
(6)
-
Norinco
(1)
-
Panzer Arms
(8)
-
POF USA
(14)
-
Primery Weapon Systems
(1)
-
PSA Palmetto State Armory
(10)
-
PWS
(5)
-
Radian Weapons
(3)
-
Ranger Arms
(3)
-
Remington
(8)
-
Reximex
(4)
-
Rossi
(8)
-
Ruger Firearms
(79)
-
Savage
(13)
-
SigSauer
(64)
-
Smith & Wesson
(24)
-
Sons of Liberty
(2)
-
Southern Tactical
(4)
-
Springfield Armory
(40)
-
SPS
(15)
-
Staccato
(7)
-
Stag Arms
(4)
-
Stealth Arms
(4)
-
Steyr
(4)
-
SVRN
(29)
-
Tanfoglio
(12)
-
Taurus
(19)
-
Tikka
(9)
-
Tippmann Arms
(9)
-
Top Gun
(1)
-
TROY
(2)
-
UBERTI
(6)
-
Walther GmbH
(22)
-
WBP Rogów
(17)
-
Winchester
(7)
Kaliber
-
.22LR
(131)
-
9×19 (9mm Luger, 9mm Parabellum)
(377)
-
9×17 (9mm Browning, .380 Auto)
(1)
-
.32S&W
(2)
-
.38Special
(2)
-
.357Mag
(7)
-
.40S&W
(1)
-
.45ACP
(14)
-
5,45 × 39
(2)
-
.223Rem
(19)
-
5,56 × 45 Nato
(13)
-
5,56 × 45 NATO / .223 Remington
(106)
-
6.5 Creedmoore
(6)
-
7,62mm
(18)
-
.308Win
(44)
-
12/76
(96)
-
12/70
(7)
-
223 Wylde (.223rem i 5,56x45)
(49)
Rodzaj Spustu
Cena
-
od 1 000,00 zł
(1163)
-
od
do
Darmowa dostawa

Darmowa dostawa już od 500zł
Karabin samopowtarzalny Radian Weapons Model 1 SBR 10.5" Kal. .223 Wylde kol. Grey (RAD-R0031)
-
Produkcja: Zaprojektowano i wyprodukowano w USA z zastosowaniem najlepszych materiałów i technologii.
-
Wykończenie: Aluminiowe odbiorniki i handguard pokryte trwałą powłoką Cerakote, zapewniającą estetykę i odporność na korozję.
-
Waga: 2,72kg.
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Karabin samopowtarzalny Sig Sauer MCX-SPEAR LT 16" kal. 5,56x45/.223Rem. (RMCX-556N-16B-LT)
Dane techniczne:
- Kaliber: 5,56x45
- Długość lufy: 16” (406mm)
- Skok gwintu: 1:7
- Gwint: 1/2”-28tpi
- Kolba: szkieletowa, składana
- Długość całkowita: 870 mm
- Wysokość: 190.5 mm
- Waga: 3400g
Dostępność: brak na magazynie
Karabinek samopowtarzalny JP Enterprises JP5 (APC) kal. 9x19
-
Kaliber: 9x19mm
-
Lufa: 14.5”, profil Light Contour
-
Skok gwintu: 1:10
-
Masa: 2.72kg
-
Długość całkowita: 800mm (kolba zsunięta)
-
Kompensator: JP Tactical (zakołkowany)
-
Łoże: 12.5” JP Mk III
-
Napinacz: Radian Raptor
-
Kolba: Hogue Overmolded Carbine
-
Chwyt: Hogue
-
Spust: 1,5kg
-
System powrotny: Silent Captured Spring
-
Magazynki: Glock
-
Gwarancja: 2 lata
-
Producent: JP Enterprises, USA
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet SPS Vista Star kal. 9x19
Pistolet SPS Vista Star
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Karabin samopowtarzalny Sig Sauer MCX-SPEAR LT 16" kal. 7,62x39 (RMCX-762R-16B-IR)
-
Kaliber: 7.62x39
-
Długość lufy: 16 cali
-
Gwint: 1:9.5 / 5/8x24
-
System: tłokowy
-
Magazynek: 28-nabojowy
-
Spust: Matchlite™ Duo
-
Waga: 3.5kg
-
Kolba: montaż na Picatinny
-
Obustronne manipulatory
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: Tylko odbiór osobisty
Karabin samopowtarzalny Sig Sauer MCX-SPEAR LT 11" kal. 5,56x45/.223Rem. (RMCX-556N-11B-LT-SBR)
Dane techniczne:
- Kaliber: 5,56x45/.223Rem
- Długość lufy: 11” (292mm)
- Skok gwintu: 1:7
- Gwint: 1/2”-28tpi
- Długość całkowita: 749.3 mm
- Wysokość: 190.5 mm
- Waga: 3100g
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Staccato XL OR 5.4'' kal. 9x19
-
Kaliber: 9x19mm
-
Lufa: 5,4'' typu Bull, zapewniająca zwiększoną stabilność
-
Szkielet: Stalowy, o wysokiej wytrzymałości
-
Wymiary: 23,1cm x 3,8cm x 15cm
-
Opór spustu: 1,13kg
-
Waga: 1077g
-
Magazynki: 2 magazynki po 17 nabojów
Dostępność: brak na magazynie
Karabin Sig Sauer MCX-SPEAR LT 11" kal. 5,56x45/.223Rem.
Dane techniczne:
- Kaliber: 5,56x45/.223Rem
- Długość lufy: 11” (280mm)
- Skok gwintu: 1:7
- Gwint: 1/2”-28tpi
- Kolba: szkieletowa, składana
- Waga: 3100g
Dostępność: brak na magazynie
Karabin samopowtarzalny Sig Sauer MCX-Rattler LT 7,75" kal. 5,56x45/.223Rem. (RMCX-556N-7B-LT-SBR)
| SKU | PMCX-556N-7B-LT-PCB |
| Kaliber | 5.56 NATO /.223 Rem |
| Długość lufy | 7.75 cala |
| Materiał lufy | Stal kuta na zimno |
| Skok gwintu | 1:7 |
| Gwintowanie | 5/8"-24, stożkowe |
| Rodzaj działania | Półautomatyczny |
| System | Short-Stroke-Piston |
| Typ chwytu | AR-Compatible PDW |
| Typ spustu | SIG Flat Blade Match |
| Kształt spustu | Płaski |
| Łoże | Aluminiowe, M-LOK/Picatinny |
| Szyna | Tak |
| Typ magazynka | AR-15 |
| Magazynki w zestawie | (1) 30-nabojowy polimerowy |
| Wykończenie korpusu | Czarna anodyzacja |
| Długość całkowita | 70cm |
| Długość po złożeniu | 46cm |
| Szerokość | 57.2mm |
| Wysokość | 187.2mm |
| Waga | 2.5kg |
| Przyspiesznik zamka | Nie |
| Regulowany system gazowy | Tak |
Dostępność: brak na magazynie
Karabin samopowtarzalny Sig Sauer MCX-SPEAR LT 11" kal. 5,56x45/.223Rem. kol. Multicam (PMCX-556N-11B-CW-V1-LT)
- Kaliber: 5,56x45/.223Rem
- Długość lufy: 11.5” / 292mm
- Skok gwintu: 1:7
- Gwint: 1/2”-28tpi
- Kolba: szkieletowa, składana
- Długość całkowita: 749.3 mm
- Wysokość: 190.5 mm
- Waga: 2800g
- Kolor - Multicam Cerakote
- Producent: Sig Sauer
Dostępność: brak na magazynie
Pistolet Staccato XC OR 5.0'' kal. 9x19
-
Kaliber: 9x19mm
-
Lufa: 5,0'' Island Comp (kompensowana)
-
Szkielet: Stalowy, o wysokiej wytrzymałości
-
Wymiary: 22,9cm x 3,8cm x 15cm
-
Opór spustu: 1,13kg
-
Waga: 1064g
-
Magazynki: 2 magazynki, po 17 nabojów
Dostępność: brak na magazynie
Zaloguj się
Producenci