Pistolet KMR L-02 Orca SA 5" kal. 9x19 kol. Czarny (0624-05002-0701)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet KMR L-02 Orca SA 5" kal. 9x19 kol. Czarny (0624-05002-0701)
KMR L-02 ORCA OR to wyczynowy pistolet sportowy stworzony dla najbardziej wymagających strzelców. Wyposażony w akcesoria KMR oraz system stabilizacji lufy BRS (Barrel Ring System), gwarantuje maksymalną precyzję, niezawodność i powtarzalność. Dzięki wykonaniu z jednego bloku stali obrabianego CNC i wykończeniu w technologii azotowania, model ten łączy trwałość z perfekcyjną estetyką.
Pistolet oferuje:
-
5” lufę typu Heavy Fluted (azotowaną),
-
mechanizm spustowy SA z regulacją drogi jałowej i dojścia (Flat Trigger),
-
lewy podparcie pod kciuk (thumb rest),
-
ergonomiczne okładziny WAVES z duraluminium i powiększoną lejkowatą szyjkę magazynka.
ORCA to broń gotowa do zawodów zaraz po wyjęciu z walizki. W zestawie znajdują się m.in. 3 magazynki 19+1, zestaw sprężyn, narzędzia, olej oraz akcesoria montażowe.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
O producencie
KMR Precision Arms to marka łącząca nowoczesną technologię CNC z ręczną precyzją czeskich rusznikarzy. ORCA to ich najbardziej zaawansowany pistolet sportowy – dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Ciekawostka: każdy egzemplarz przechodzi indywidualną kontrolę jakości, co czyni go porównywalnym z najlepszymi broniami w swojej klasie.
Dane techniczne – KMR L-02 ORCA OR 5” (0624-05002-0701)
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kaliber | 9×19, 9×21 |
| Długość całkowita | 223mm |
| Długość zamka | 197mm |
| Długość linii celowniczej | 180mm |
| Długość lufy | 127mm (5") |
| Wysokość całkowita | 150mm |
| Szerokość całkowita | 40mm |
| Szerokość zamka | 26mm |
| Masa (bez magazynka) | 1220g |
| Masa (z pustym magazynkiem) | 1310g |
| Pojemność magazynka | 19+1 nabój |
| Mechanizm spustowy | SA |
| Siła spustu | < 13.5N (ok. 1.38kg) |
| Sprężyna powrotna | 5.44kg (w zestawie: 4.99kg, 5.9kg) |
| Sprężyna główna | 7.71kg (w zestawie: 6.35kg) |
| Przyrządy celownicze | Muszka światłowodowa + szczerbina regulowana (OR) |
| Dodatkowe cechy | Lewe podparcie kciuka, lejek, stopki duraluminiowe |
| Wykończenie | Azotowanie (czarne) |
| System stabilizacji lufy | BRS – Barrel Ring System |
Zawartość zestawu
-
Pistolet KMR L-02 ORCA OR 5”
-
3 magazynki (kal. 9×19 / 9×21, 19+1)
-
Zestaw sprężyn: powrotne 11 lbs, 13 lbs; główna 14 lbs
-
Klucze imbusowe, środek do gwintów
-
Narzędzie do montażu lufy
-
Zestaw bufferów
-
Olej KMR
-
Zestaw czyszczący
-
Karta gwarancyjna
-
Instrukcja obsługi
-
Zestaw naklejek reklamowych KMR
Dane techniczne
| Długość Lufy | 5" |
| Kaliber | 9×19 (9mm Luger, 9mm Parabellum) |
| Bezpiecznik Manualny | Tak |
| Rodzaj Spustu | SAO |
Zaloguj się
Producenci