Pistolet H&K P30 V3 kal. 9x19mm kol. czarny (234390)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet H&K P30 V3 to niezawodny pistolet stworzony do najcięższych zadań. Szkielet wykonany z utwardzonego polimeru łączy trwałość konstrukcji z małą masą broni. Pistolet był konstruowany z myślą o uzyskaniu najlepszej możliwej ergonomii. Wymienne nakładki rękojeści (zarówno lewa i prawa) pozwalają na dopasowanie chwytu pistoletowego pod użytkownika - to jedyne takie rozwiązanie na świecie.
Znormalizowana szyna Picatinny MIL-STD 1913 daje możliwość instalacji większości dostępnych na rynku akcesoriów.
Pistolet charakteryzuje się spustem o sile 51N (DA) i 24N (SA), zaś jego droga wynosi 14mm (DA) i 7mm (SA)
W zestawie:
- Pistolet H&K P30 V3
- 2 magazynki
- Wymienne okładziny chwytu (S,M,L)
- Twarde polimerowe pudełko na broń
Specyfikacja Techniczna:
| Waga: | 740g |
|---|---|
| Kaliber: | 9×19 |
| Szkielet: | Polimer |
| Okładziny: | Polimer |
| Spust: | SA/DA |
| Bezpieczniki: | Bezpiecznik kurka i manualny zewn. |
| Przyrządy celownicze: | Stałe, z kropkami |
| Pojemność magazynka: | 15 |
| Wysokość, szerokość, długość: | 138/34/181 mm |
| Długość lufy: | 98 mm |
Zaloguj się
Producenci