Pistolet CZ P-10 SC kal. 9x19
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet CZ P-10 SC kal. 9x19
Pistolet CZ P-10 SC to połączenie kompaktowej wersji "C" z wersją Full Size "F". Pół-kompaktowa konstrukcja łączy ze sobą pełnowymiarowy zamek oraz kompaktowy chwyt.
Broń o bardzo nowoczesnej budowie oparta na polimerowym szkielecie ze stalowym zamkiem. Model cechuje wysoka ergonomia oraz wygodne rozmieszczenie manipulatorów. P-10 SC wyposażony w rękojeść z wymiennymi nakładkami(w komplecie trzy nakładki w wielkościach S, M, L).
Standardowo magazynki do P-10 SC mieszczą 15 naboi amunicji 9x19 Para, ale są dostępne również magazynki powiększone +2, czyli 17 w magazynku + 1 w komorze, co przy tak kompaktowym i małym pistolecie jest zaskakującą liczbą.
Pistolet charakteryzuje bardzo dobry stosunek ceny do oferowanej jakości. Jego główne zalety to niezawodność, wytrzymałość oraz wyśmienita praca spustu. Wersja z trytowymi przyrządami celowniczymi, ułatwiającymi strzelanie w nocy lub przy słabym świetle.
Dane techniczne:
| Waga: | 780g |
|---|---|
| Kaliber: | 9×19 |
| Szkielet: | Polimerowy |
| Okładziny: | Polimer |
| Spust: | Striker Fired |
| Bezpieczniki: | Bezpieczniki kurka i iglicy |
| Przyrządy celownicze: | Światłowodowe, mechaniczne |
| Pojemność magazynka: | 15 |
| Wysokość, szerokość, długość: | 132/32/203 mm |
| Długość lufy: | 114 mm |
Dane techniczne
| Długość Lufy | 4,4 |
| Kaliber | 9×19 (9mm Luger, 9mm Parabellum) |
| Bezpiecznik Manualny | Nie |
| Rodzaj Spustu | SAO |
Zaloguj się
Producenci