Pistolet CZ 75 SP-01 Shadow Dual Tone kal. 9x19
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet CZ 75 SP-01 Shadow Dual Tone kal. 9x19
Pistolet CZ SP-01 , to dobrze znana strzelcom IPSC konstrukcja w wersji dual tone.
Cechy:
| Waga: | 1,18 Kg |
|---|---|
| Kaliber: | 9x19mm |
| Szkielet: | Stalowy |
| Chwyt: | Gumowany |
| Spust: | Standardowy |
| Bezpieczniki: | Manualny zewn. |
| Przyrządy celownicze: | Mechaniczne |
| Pojemność magazynka: | 18 |
| Długość/Szerokość/Wysokość: | 147mm / 37mm / 207mm |
| Długość lufy: | 114mm |
Dane techniczne
| Długość Lufy | 114 mm |
| Kaliber | 9×19 (9mm Luger, 9mm Parabellum) |
| Bezpiecznik Manualny | Tak |
| Rodzaj Spustu | SA/DA |
| Magazynek | 3 szt. |
Zaloguj się
Producenci