Pistolet Ruger LCP Max kal. .380Auto (13716)

Dostępność: brak na magazynie
Cena: 557,91 €

Cena regularna:

557.91
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
Zyskujesz 2 490 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pistolet Ruger LCP Max kal. .380Auto (13716)

Ruger LCP Max to subkompaktowy pistolet samopowtarzalny zaprojektowany z myślą o ochronie osobistej i wygodzie noszenia. Komora w kalibrze .380 Auto oraz niska waga (zaledwie 300g) sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących lekkiej, niezawodnej broni do codziennego noszenia.

Pojemność i ergonomia

Standardowo pistolet wyposażony jest w magazynek 10+1 z płaską płytką, jednak zastosowanie magazynka 12-nabojowego ze stopką (dostępny osobno) pozwala uzyskać pełniejszy chwyt, co doceni większość strzelców. Teksturowane okładziny chwytu zapewniają pewność uchwytu, a przemyślana geometria ramy pozwala na stabilną i komfortową obsługę broni nawet przy mniejszych dłoniach.

Celność i bezpieczeństwo

Model wyposażono w tritiumową muszkę z białą obwódką, która gwarantuje szybkie namierzenie celu także w słabych warunkach oświetleniowych. Szczerbinka w kształcie litery „U” ułatwia intuicyjne zgrywanie przyrządów.

Zamek posiada nacięcia frontowe i powiększone uszy, co poprawia chwyt przy przeładowaniu. Nowoczesna geometria krzywki lufy oraz opatentowany system Secure Action™ ograniczają odczuwalny odrzut, zapewniając płynną i kontrolowaną pracę mechanizmu.

Gotowy do działania

Pistolet LCP Max współpracuje z kaburami przeznaczonymi dla modelu LCP II i oferuje możliwość przełożenia zrzutu magazynka na stronę lewą – funkcjonalność docenią użytkownicy leworęczni. W zestawie znajduje się: magazynek 10-nabojowy, miękka kabura oraz szybkoładowarka.

Zdjęcia mają charakter poglądowy.


Dane techniczne:

Parametr Wartość
Model 13716
Kaliber .380 Auto
Pojemność magazynka 10+1 (opcjonalnie 12+1)
Długość lufy 2.8 cala
Długość całkowita 131 mm
Wysokość 105 mm
Szerokość 20.6 mm
Waga 300g
Skok gwintu 1:16” prawy
Przyrządy celownicze Muszka trytowa + szczerbinka U
Materiał zamka Stal stopowa, oksydowana
Materiał lufy Stal stopowa, oksydowana
System spustowy Secure Action™
Zamek Nacięcia frontowe + powiększone uszy
Akcesoria w zestawie Magazynek 10-nabojowy, kabura, loader

Dane techniczne

Długość Lufy 2,8"
Bezpiecznik Manualny Nie
Rodzaj Spustu DAO
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Potrzebna pomoc? Dzwoń lub pisz

725-146-288

sklep@gunmonkey.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl