Pistolet CZ Shadow 2 Orange kal. 9x19
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet CZ Shadow 2 Orange
Kaliber 9x19
wersja czarna z pomarańczowymi okładzinami i stopkami magazynków
Tej broni nikomu nie trzeba przedstawiać. Ale to jest nowa tuningowana wersja ! Pistolet Shadow 2 Orange wyprodukowany przez firmę Ceska Zbrojovka jest już legendą strzelectwa dynamicznego, a wersja Orange została stworzona przez fabrycznych tunerów jako najlepsza z najlepszych wersji Shadow 2. Ten pistolet i jego cena jest gwarancją udanego zakupu. Idea jaka przyświecała producentom to połączenie szybkości i precyzji w najlepszej możliwej cenie. Ta wersja jest składana i pasowana ręcznie przez mistrzów rusznikarskich w fabryce CZ. Mechanizm spustowy został dokładnie wypolerowany i ustawiony a jego reset został skrócony. Lufa została poddana procesowi dokładnego polerowania i dodatkowo aby zwiększyć jej celność zostało założone łożysko lufy. Zmiany zaszły również w konstrukcji i wyglądzie kurka oraz został zastosowany nowy regulowany zwalniacz magazynków. Bezpiecznik został powiększony aby szybko i pewnie go obsługiwać. Ten pistolet nadaje się idealnie do strzelectwa dynamicznego do klasy Production IPSC. Będzie wspaniałym towarzyszem codziennych ciężkich treningów lub okazyjnego strzelania rekreacyjnego. Doskonale radzi sobie ze strzelectwem tarczowym. Działa w systemie Single i Double action - czyli możemy strzelać z samonapinacza oraz z napiętego kurka. Posiada powiększony zewnętrzny bezpiecznik manualny.
Pistolet w zestawie posiada:
- Muszkę ze światłowodem grubości 1mm
- Szczerbinkę z regulowaną wysokością
- Obustronny powiększony bezpiecznik
- Okładziny w kolorze niebieskim wykonane z duraluminium
- Trzy magazynki o pojemności 19 naboi ( w zależności od wersji)
- Zestaw bufferków amortyzujących
- Klucz imbusowy
- Szczotka i wycior
- Instrukcja
- Karta Gwarancyjna
Specyfikacja Techniczna:
| Waga: | 1,33 Kg |
|---|---|
| Kaliber: | 9×19 |
| Szkielet: | Stalowy |
| Okładziny: | Aluminium |
| Spust: | SA/DA |
| Bezpieczniki: | Bezpiecznik kurka i manualny zewn. |
| Przyrządy celownicze: | Światłowodowe,regulowane |
| Pojemność magazynka: | 19 |
| Wysokość, szerokość, długość: | 157/34/217 mm |
| Długość lufy: | 120 mm |
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Długość Lufy | 120mm |
| Kaliber | 9×19 (9mm Luger, 9mm Parabellum) |
| Bezpiecznik Manualny | Tak |
| Rodzaj Spustu | SA/DA |
Zaloguj się
Producenci