Pistolet CZ Shadow 2 OR (Optic Ready) kal. 9x19mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pistolet CZ Shadow 2 OR (Optic Ready) kal. 9x19mm
Tej broni nikomu nie trzeba przedstawiać. Pistolet Shadow 2 wyprodukowany przez firmę Ceska Zbrojovka jest już legendą strzelectwa dynamicznego, którego projekt został dokładnie uzgodniony z wieloma czołowymi strzelcami dynamicznymi. Ten pistolet i jego cena jest gwarancją udanego zakupu. Idea jaka przyświecała producentom to połączenie szybkości i precyzji w najlepszej możliwej cenie. Nadaje się idealnie do strzelectwa dynamicznego do klasy Production IPSC. Będzie wspaniałym towarzyszem codziennych ciężkich treningów oraz okazyjnego strzelania rekreacyjnego. Doskonale radzi sobie ze strzelectwem tarczowym. Działa w systemie Single i Double action - czyli możemy strzelać z samonapinacza oraz z napiętego kurka. Posiada zewnętrzny bezpiecznik manualny.
Wersja czarna (black) z niebieskimi okładzinami. Pistolet Shadow 2 w wersji z fabrycznym wycięciem umożliwiającym montaż kolimatora, wraz z dedykowaną płytką montażową (brak w zestawie) pod wybrany model kolimatora.
Pistolet w zestawie posiada:
- Muszkę ze światłowodem grubości 1mm
- Szczerbinkę z regulowaną wysokością
- Obustronny płaski bezpiecznik
- Okładziny w kolorze niebieskim wykonane z duraluminium
- Trzy magazynki o pojemności 19 naboi ( w zależności od wersji)
- Zestaw bufferków amortyzujących
- Klucz imbusowy
- Szczotka i wycior
- Instrukcja
- Karta Gwarancyjna
Specyfikacja Techniczna:
| Waga: | 1,33 Kg |
|---|---|
| Kaliber: | 9×19 |
| Szkielet: | Stalowy |
| Okładziny: | Aluminium |
| Spust: | SA/DA |
| Bezpieczniki: | Bezpiecznik kurka i manualny zewn. |
| Przyrządy celownicze: | Światłowodowe, regulowane |
| Pojemność magazynka: | 19 |
| Wysokość, szerokość, długość: | 157/34/217 mm |
| Długość lufy: | 120 mm |
UWAGA: Pistolet sprzedawany bez kolimatora.
Dane techniczne
| Długość Lufy | 4,72" |
| Kaliber | 9×19 (9mm Luger, 9mm Parabellum) |
| Bezpiecznik Manualny | Tak |
| Rodzaj Spustu | SA/DA |
| Magazynek | 3 szt. |
Zaloguj się
Producenci