Kolimator Trijicon MRO-C HD RED 68 MOA/2MOA z montażem (2200065)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolimator Trijicon MRO-C HD RED 68 MOA/2MOA z montażem
Kod produktu: 2200065
Kolimator Trijicon MRO-C HD RED to zaawansowany celownik optyczny zaprojektowany do zwiększenia precyzji strzału i szybkości wchodzenia w cel. Dzięki kompaktowej konstrukcji oraz wytrzymałości, jest idealnym wyborem dla entuzjastów strzelectwa taktycznego i sportowego.
Specyfikacja:
- Rozmiar punktu centralnego: 2 MOA
- Celownik: 68 MOA okrąg z 2 MOA punktem centralnym
- Powiększenie: 1x
- Waga: 340 g (z montażem)
- Długość: 66 mm
- Materiał obudowy: Kute aluminium 7075-T6
- Zasilanie: Bateria CR2032
- Wodoodporność: Do 30 m
Cechy produktu:
- Wytrzymała konstrukcja: Obudowa z kutego aluminium 7075-T6 zapewnia wysoką odporność na wstrząsy i trudne warunki atmosferyczne.
- Intuicyjna obsługa: Obustronne sterowanie jasnością umożliwia łatwe dostosowanie do warunków oświetleniowych.
- Uniwersalność: Możliwość używania z szeroką gamą broni dzięki dołączonemu montażowi.
- Wysoka jakość obrazu: Zaawansowane powłoki soczewek zapewniające jasny i ostry obraz z minimalnymi zniekształceniami.
W zestawie z kolimatorem znajduje się montaż, który umożliwia szybką i stabilną instalację na większości platform broni palnej w systemie RIS.
Zachęcamy do obejrzenia szczegółowej recenzji wideo, aby dowiedzieć się więcej o wyjątkowych cechach i funkcjonalności kolimatora Trijicon MRO-C HD RED.
Zaloguj się
Producenci