Amunicja śrut. Clever Pro Dynamic "6" 32g Bird Shot kal.12/70 (1op = 25szt) (939106)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Amunicja śrut. Clever Pro Dynamic "6" 32g Bird Shot kal.12/70 (1op = 25szt)
Clever Pro Dynamic „6” to wydajna amunicja śrutowa kal. 12/70, idealna do polowań na średnią zwierzynę oraz treningów strzeleckich. Dzięki ładunkowi 32g oraz śrutowi w rozmiarze nr 6 zapewnia doskonałe pokrycie celu na średnich dystansach, przy zachowaniu odpowiedniej energii uderzenia.
Bird Shot o takiej gramaturze i rozmiarze gwarantuje dobrą penetrację przy odpowiednim skupieniu – to uniwersalne rozwiązanie zarówno do celów sportowych, jak i łowieckich. Łuska o długości 70 mm z 16 mm kryzą jest kompatybilna z większością strzelb gładkolufowych.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
O producencie
Clever Mirage to włoski producent amunicji z wieloletnią renomą. Seria Pro Dynamic została opracowana z myślą o maksymalnej skuteczności i powtarzalnych wynikach – zarówno na strzelnicy, jak i w łowisku.
Dane techniczne – Clever Pro Dynamic „6” 32g Bird Shot
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kaliber | 12/70 |
| Długość łuski | 70 mm |
| Długość kryzy | 16 mm |
| Masa ładunku śrutu | 32 g |
| Typ śrutu | Bird Shot |
| Rozmiar śrutu | nr 6 |
Dane techniczne
| Kaliber | 12GA |
| Typ | Śrut |
Zaloguj się
Producenci