Amunicja śrut. Clever Mirage 8 Gold T4 - Xtra Hard Shot "9,5" 24g kal.12/70 (1op = 25szt) (948895)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Amunicja śrut. Clever Mirage 8 Gold T4 - Xtra Hard Shot "9,5" 24g kal.12/70 (1op = 25szt)
Clever Mirage 8 Gold T4 „9,5” to amunicja stworzona dla tych, którzy celują w najwyższe wyniki. Jej nazwa nawiązuje do 8 złotych medali olimpijskich, zdobytych przy użyciu nabojów Clever – to ukoronowanie dekad doświadczenia i współpracy z najlepszymi strzelcami na świecie. Amunicja ta sprawdza się w konkurencjach takich jak Trap, Skeet i Double Trap, oferując idealne skupienie i powtarzalność strzału.
Śrut o twardości Xtra Hard Shot, wykonany z wysokiej jakości ołowiu, zapewnia optymalne rozbicie celu i idealną balistykę. Łuska o długości 70 mm i masa ładunku 24 g czynią ten nabój lekkim i bardzo dynamicznym, co przekłada się na niski odrzut oraz doskonałą kontrolę podczas zawodów.
Zdjęcia mają charakter poglądowy.
O producencie
Clever Mirage to włoski lider w produkcji amunicji śrutowej, obecny na rynkach całego świata. Seria 8 Gold to efekt 68 lat badań, testów i pasji do sportu strzeleckiego, prowadzonych ramię w ramię z mistrzami olimpijskimi i światowymi.
Dane techniczne – Clever Mirage 8 Gold T4 „9,5” 24g
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kaliber | 12/70 |
| Długość łuski | 70 mm |
| Długość kryzy | 22 mm |
| Masa śrutu | 24 g |
| Typ śrutu | Extra Hard Shot (utwardzany ołów) |
| Rozmiar śrutu | 9,5 |
Dane techniczne
| Kaliber | 12GA |
| Typ | Śrut |
Zaloguj się
Producenci